ایمپلنت اقساطی در تهران

ایمپلنت اقساطی در تهران

ایمپلنت اقساطی در تهران یکی از خدماتی است که کیلینیک‌های دندانپزشکی زیبایی در تهران ارائه می‌دهند. دکتر احسان بیرنگ پریودنتیست و متخصص ایمپلنت در تهران امکان کاشت دندان اقساطی را در مطب خود فراهم کرده‌اند، تا افراد بدون داشتن دغدغه مالی بتوانند از خدمات کاشت دندان در تهران بهره‌مند شوند.

ایمپلنت اقساطی در تهران این امکان را فراهم آورده است که افراد به‌جای مراجعه به دندان‌پزشک‌هایی که ایمپلنت ارزان با کیفیت پایین را ارائه می‌دهند، به مراکز معتبر کاشت دندان در تهران و به یک متخصص ایمپلنت خوب در تهران مراجعه کنند.

برای مشاوره ایمپلنت اقساطی در تهران کلیک کنید.

هزینه ایمپلنت در تهران

تعیین هزینه ایمپلنت در تهران تابع عوامل گوناگونی می‌باشد. قیمت ایمپلنت برای هر بیمار با توجه به تعداد دندان‌های کاشته شده و همچنین شرایط دهانی و دندانی او مشخص می‌شود. چراکه بعضی از بیماران تنها ایمپلنت تک دندان انجام می‌دهند که با قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین کاملاً متفاوت می‌باشد.

یک دندان‌پزشک پرودنتیست و متخصص ایمپلنت قبل از کاشت دندان وضعیت سلامت لثه و تراکم استخوان فک را بررسی می کند و در صورتی که نیاز باشد قبل از کاشت ایمپلنت، جراحی لثه یا پیوند استخوان انجام می دهد. چنین درمانهایی قبل از کاشت ایمپلنت بر هزینه نهایی تأثیرگذار است.

ایمپلنت فوری و ایمپلنت دیجیتال برای افرادی که می‌خواهند کاشت دندان یکروزه در تهران انجام دهند، یک گزینه بسیار عالی است. چراکه کاشت ایمپلنت به روش فوری و دیجیتال درمانی کاملاً موفقیت‌آمیز و با دوران نقاهت چند ساعته است. قیمت ایمپلنت دیجیتال و فوری به دلیل تکنولوژی های استفاده شده و تفاوت در مراحل کاشت دندان نسبت به ایمپلنت سنتی هزینه بالاتری دارند.

عوامل موثر بر قیمت ایمپلنت در تهران

ایمپلنت اقساطی در تهران

به دلیل بالا بودن هزینه ایمپلنت، بسیاری از افراد از انجام دادن درمان‌های ضروری کاشت ایمپلنت صرفه نظر می‌کنند. پرداخت هزینه ایمپلنت به صورت اقساطی این امکان را فراهم آورده تا بیماران در چند مرحله هزینه کاشت دندان خود را پرداخت می کنند.

بسیاری از دندانپزشکان زیبایی در تهران امکان پرداخت قسطی هزینه ایمپلنت را برای بیماران خود فراهم کرده‌اند. دکتر احسان بیرنگ نیز در کلینیک طلوع دنت که مجهز به طراحی دیجیتال دندان است، شرایط ایمپلنت اقساطی در تهران را برای رفاه حال مراجعه کنندگان فراهم کرده است.

نحوه پرداخت اقساط ایمپلنت دندان

برای تعیین هزینه ایمپلنت ابتدا توسط متخصص ایمپلنت معاینه می‌شوید. با توجه به برند ایمپلنت، نوع کاشت ایمپلنت، تعداد واحد ایمپلنت، دستمزد دندان‌پزشک و… حدود هزینه ایمپلنت مشخص می‌شود.

پس از مشخص شدن هزینه ایمپلنت یک پیش‌پرداخت جزئی انجام می‌دهید و مابقی هزینه ایمپلنت در چند مرحله در طول درمان پرداخت خواهید کرد.

برای کاشت دندان به کدام متخصص دندانپزشکی مراجعه کنیم؟

کاشت دندان را متخصص پریودنتیست و ایمپلنت انجام می‌دهد. متخصص پریودنتیست و ایمپلنت پس از گذراندن دندانپزشکی عمومی در دوره تخصصی بیماری‌های لثه و استخوان و کاشت دندان آموزش می‌بینند. حوزه کاری یک متخصص ایمپلنت و پریودنتیست کاشت دندان، پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری‌های پریودنتال، پیوند لثه و استخوان است.

جراحی ایمپلنت دندان جز درمان‌های حساس دندان‌پزشکی است. اگر ایمپلنت دندان نزد یک دندان‌پزشک غیرمتخصص انجام شود، عوارضی همچون عفونت لثه، جوش نخوردن پیچ ایمپلنت به استخوان فک و افتادن ایمپلنت را در پی خواهد داشت.

مزیت مراجعه به بهترین متخصص ایمپلنت در تهران این است که از فناوری‌های طراحی دیجیتال دندان استفاده می‌کند و بیماری کاشت ایمپلنت بدون درد و خونریزی را تجربه خواهد کرد.

نحوه پرداخت ایمپلنت اقساطی

چه کسانی می‌توانند از کاشت دندان قسطی استفاده کنند؟

تمامی افرادی که نیاز به کاشت دندان دارند می‌توانند با مراجعه به مرکز طلوع دنت در زعفرانیه تهران از تمامی خدمات ایمپلنت به صورت قسطی استفاده کنند. اگر در تهران ساکن هستید و قصد کاشت دندان در تهران را دارید می‌توانید طی یک جلسه معاینه توسط دکتر بیرنگ هزینه ایمپلنت خود را برآورد کنید؛ و از طرح ایمپلنت اقساطی در مرکز طلوع دنت استفاده کنید. برای رزرو نوبت معاینه با شماره 02126355429 تماس حاصل فرمایید.

انواع خدمات ایمپلنت اقساطی در تهران

کلینیک طلوع دنت کلیه خدمات کاشت دندان در تهران را به صورت قسطی ارائه می‌دهد. دکتر احسان بیرنگ پرداخت قسطی را برای تمامی افرادی که متقاضی ایمپلنت دیجیتال در تهران هستند را مقدور کرده‌اند. همچنین خدمات زیر در کلینیک طلوع دنت در زعفرانیه به‌صورت قسطی امکان‌پذیر است:

  • ایمپلنت all on 4
  • ایمپلنت all on 6
  • طراحی لبخند دیجیتال در تهران
  • طراحی دیجینتال دندان در تهران
  • ایمپلنت فوری

 برای مشاوره خدمات ایمپلنت در تهران کلیک کنید

بین ایمپلنت اقساطی و ایمپلنت ارزان قیمت کدام‌ یک را انتخاب کنیم؟

حتماً شما نیز تبلیغات ایمپلنت ارزان در تهران را دیده‌اید؛ اما آیا کلینیک‌هایی هستند که ایمپلنت را باکیفیت و مرغوبیت بالا با هزینه پایین به بیماران خود ارائه دهند؟ خیر، حتماً ضرب المثل اینکه هیچ ارزانی بی‌حکمت نیست را شنیده‌اید. ارائه خدمات ایمپلنت با کیفیت بالا پایین‌تر از تعرفه مشخص‌شده امکان‌پذیر نمی‌باشد.

بهتر است که به‌جای انجام ایمپلنت با قیمت پایین در یک دندانپزشکی که هزینه درمان عوارض آن بیشتر از قیمت ایمپلنتی می‌شود که پرداخت کرده‌اید، به یک دندان‌پزشک خوب متخصص ایمپلنت مراجعه کنید که کاشت ایمپلنت را با به‌روزترین وسایل جراحی و باکیفیت‌ترین برند ایمپلنت به صورت اقساطی ارائه می‌دهد. هیچ‌گاه سلامتی خود را قربانی قیمت کمتر نکنید.

نکته پایانی درمورد ایمپلنت اقساطی در تهران

قیمت ایمپلنت در تهران و به ‌طور کلی در تمامی شهرها جز از درمان‌های پر هزینه دندانپزشکی است. افرادی که تعدادی از دندانهای خود را از دست داده اند برای حفظ عملکرد دندان‌ها و زیبایی لبخند خود ناچار به انجام ایمپلنت هستند، می‌توانند از ایمپلنت اقساطی در تهران که برخی کلینیک‌های دندانپزشکی ارائه می‌دهند استفاده کنند. بدین ‌صورت هزینه ایمپلنت در یک بازه زمانی مشخص در چند مرحله پرداخت می‌کنند. دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت در تهران ایمپلنت اقساطی را در مطب خود ارائه می‌دهند  برای اطلاع از شرایط ایمپلنت اقساطی  با مطب طلوع دنت تماس بگیرید.

صفحات مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

null
موبایل:
null
تلفن:
null
اینستاگرام:
null
آدرس:
تهران، زعفرانیه
null
ساعات کاری:
ساعات اداری: ساعات 15 الی 20
فهرست