متخصص ایمپلنت تهران

کاشت دندان یک روش درمانی و زیبایی است که در آن دندان مصنوعی یا ایمپلنت (Implant) به جای دندان طبیعی که از بین رفته است، جایگزین می شود. کاشت ایمپلنت بصورت دندان دائمی است که در صورت مراقبت‌های بعد از کاشت، طول عمر بیش از 30 سال د ارد.

متخصص ایمپلنت تهران، دکتر احسان بیرنگ

ایمپلنت یا همان کاشت دندان یکی از راهکارهای جایگزین بی دندانی است که توسط متخصص ایمپلنت در شهر تهران انجام می‌شود. امروزه کاشت دندان توسط دندانپزشکان و یا توسط متخصص پروتز و ایمپلنت انجام می‌شود که همین مورد در بحث هزینه ایمپلنت و کیفیت کاشت دندان بسیار موثر است.

متخصص کاشت ایمپلنت دندان کیست؟

متخصص کاشت ایمپلنت دندان، یک دندانپزشک عمومی است که به صورت تخصصی کار با ایمپلنت‌های دندانی را فرا گرفته و تخصص ایمپلنت را گذرانده است.  این دندان پزشکان علاوه بر تحصیلات دندانپزشکی، دوره آموزشی در زمینه کاشت ایمپلنت دندان را نیز گذرانده‌اند و توانایی انجام جراحی کاشت ایمپلنت و کاشت دندان را دارند.

متخصص کاشت ایمپلنت دندان باید تجربه کافی در این زمینه داشته باشد و باید با تکنولوژی‌های جدید و روش‌های پیشرفته در این زمینه آشنا باشد. بنابراین، اگر شما به دنبال کاشت ایمپلنت دندان در تهران هستید، باید به یک متخصص کاشت ایمپلنت دندان مراجعه کنید تا برای شما برنامه‌ریزی درمانی خاصی انجام دهد و از بهترین نتیجه درمانی برخوردار شوید.

اگر در تهران زندگی می کنید و به دنبال یک متخصص ایمپلنت خوب هستید، می توانید به مطب دکتر بیرنگ فوق تخصص ایمپلنت در تهران مراجعه کنید.

مشاوره ایمپلنت از متخصص ایمپلنت در تهران

ایمپلنت (کاشت دندان) چیست؟

ایمپلنت دندان، یک روش جایگزینی دندان طبیعی با یک دندان مصنوعی است که به صورت جراحی در استخوان فک کاشته می‌شود. ایمپلنت دندان از دو بخش تشکیل شده است: بخش اول ایمپلنت یا پیچ که به صورت دائمی در استخوان کاشته می‌شود و بخش دوم دندان مصنوعی که به شکل پروتز دندانی بر روی آن نصب می‌شود.

کاشت ایمپلنت را می‌توان از یک واحد دندانی یا حتی کل فک بالا و پائین انجام داد که امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی‌ها در علم دندانپزشکی، می‌توان ایمپلنت را علاوه بر تکنیک کاشت سنتی به صورت کاشت دیجیتال و ایمپلنت فوری هم انجام داد.

ما در مرکز کاشت ایمپلنت دکتر احسان بیرنگ در تهران کلیه خدمات کاشت دندان را به صورت سنتی و دیجیتال  و بصورت ایمپلنت یک روزه برای شما همشهریان عزیز تهرانی ارائه نمائیم.

خدمات کاشت دندان در تهران

ایمپلنت فوری

اگر به دنبال کاشت دندان طی یک روز در تهران هستید، ایمپلنت فوری، روشی سریع برای جایگزینی دندان از دست رفته است. در ایمپلنت فوری در طی یک جلسه پایه ایمپلنت کار گذاشته می‌شود و در همان جلسه یک روکش موقت روی آن نصب می‌شود. پس از اماده شدن تاج دندان دائمی در لابراتوار دندان‌پزشکی، با روکش موقت جایگزین می‌شود.

 ازجمله مزیت‌های ایمپلنت فوری، کاشت دندان‌های جلویی در یک روز می‌باشد. افرادی که عفونت لثه ندارند و تراکم استخوان فک آن‌ها برای دربر گرفتن ایمپلنت مناسب است، کاندیدای خوبی برای انجام ایمپلنت فوری هستند.

ایمپلنت فوری در تهران

ایمپلنت دیجیتال

ایمپلنت دیجیتال به این صورت می‌باشد که در طرح‌ریزی برنامه درمانی و مراحل کاشت ایمپلنت از فناوری‌های دیجیتال استفاده می‌شود. با استفاده از عکس CBCT و نرم افزارهای طراحی ایمپلنت دندانی، محل دقیق پایه ایمپلنت تعیین می‌شود. به همین سبب جراحت لثه و استخوان فک بسیار کم می‌باشد. ایمپلنت دیجیتال که کمترین درد و خونریزی را به همراه دارد، در کلینیک طلوع دنت در زعفرانیه ارائه می‌شود.

ایمپلنت دیجیتال در تهران

ایمپلنت دندان چگونه انجام می شود؟

ایمپلنت دندان به شکل یک پیچ یا پایه کوچک است که از تیتانیوم ساخته شده است و به صورت مستقیم در استخوان فک توسط متخصص ایمپلنت کاشته می شود. پس از گذشت حداقل 3 ماه از کاشت پایه اولیه باید بگذرد  تا استخوان با ایمپلنت ادغام شود که به آن عملیات اسمبلی گفته می‌شود،  یک روکش موقت بر روی پایه ایمپلنت قرار می‌دهند تا روکش دائمی خود ایمپلنت ساخته شود و بر روی ایمپلنت نصب می‌شود.

عمل کاشت ایمپلنت دندان به صورت یک جراحی کوچک انجام می‌شود که به طور کلی شامل مراحل زیر است:

ارزیابی و بررسی توسط متخصص ایمپلنت یا مشاوره اولیه با دندانپزشک: در این مرحله، ایمپلنتولوژیست اطلاعاتی درباره مشکلات دهان و دندان شما، سلامت استخوان فک و مشخصات فرد جمع‌آوری می‌کند. همچنین، با استفاده از تصاویر پرتودرمانی (مانند اشعه ایکس)، ارزیابی دقیق تری از وضعیت استخوان فک و قابلیت کاشت ایمپلنت دندان انجام می‌شود.

برنامه‌ریزی جراحی و کاشت دندان: بعد از مشاوره اولیه، متخصص ایمپلنت برنامه‌ریزی جراحی را شروع می‌کند. در این مرحله، محل کاشت ایمپلنت دندان، تعداد و نوع و برند انتخابی ایمپلنت‌های مورد نیاز تعیین می‌شود.

جراحی و کاشت دندان: در این مرحله، ایمپلنتولوژیست با استفاده از مواردی مانند بیهوشی موضعی و یا کلی، سپس کاشت پایه ایمپلنت دندان در استخوان فک در صورت داشتن تراکم استخوانی کافی برای قرار دادن ایمپلنت دندان را آغاز می‌کند.

ادغام استخوان با پایه ایمپلنت دندان: پس از جراحی و کاشت پایه ایمپلنت توسط متخصص ایمپلنت، استخوان فک به مدت چند ماهی نیاز دارد تا به پایه ایمپلنت دندان متصل شود و بنابراین یک فرآیند به نام ادغام استخوان اتفاق می‌افتد.

نصب روکش دندان: در نهایت، پس از نصب پیچ، روکش پایه ایمپلنت دندان مصنوعی (پروتز) به شکلی که شبیه به دندان طبیعی باشد، بر روی ایمپلنت دندان نصب می‌شود.

تفاوت متخصص ایمپلنت با دندانپزشک عمومی چیست؟

همه دندانپزشکان پس از گذراندن دوره عمومی دندانپزشکی که 6 سال می باشد می توانند ایمپلنت دندانی را انجام دهند. البته تا گذران دوره‌های تخصصی در حوزه کاشت ایمپلنت و آموزش تکنیک‌های جدید در این درمان به تبحر و تجربه بیشتری دست پیدا می کنند و به اصطلاح فلوشیپ کاشت دندان را از یک مرکز مورد تائید دانشگاه علوم پزشکی دریافت می‌کنند.

متخصص دندانپزشکی در شاخه ایمپلنت در تهران، شخصی است که با گذراندن یک دوره 4ساله در دانشگاه این علم را به صورت عملی و تئوری و با گذراندن امتحانات دانشگاهی طی کرده و پس از گذراندن آزمون بورد تخصصی قادر است به عنوان متخصص ایمپلنت با همان متخصص پروتز فعالیت خود را ادامه دهد.

متخصص ایمپلنت در تهران

ویژگی‌های یک متخصص ایمپلنت خوب در زعفرانیه چیست؟

اگر شما قصد انجام ایمپلنت در زعفرانیه تهران را دارید به شما معیارهای انتخاب یک دکتر خوب ایمپلنت را معرفی می‌کنیم. این نکته را در نظر داشته باشید که انتخاب درست متخصص ایمپلنت تأثیر مستقیمی بر ماندگاری ایمپلنت و بدون عوارض بودن کاشت دندان دارد.

مهارت بالا و دانش به روز از جمله ویژگی های یک متخصص ایمپلنت خوب در تهران

  1. در هنگام انتخاب یک دکتر خوب ایمپلنت در زعفرانیه حتماً توجه داشته باشید که دندان‌پزشک، دوره تخصص ایمپلنت را در یک آموزشگاه عالی معتبر گذرانده باشد.
  2. یک متخصص خوب ایمپلنت در تهران، باید مهارت کافی و دانش به روز داشته باشد تا بتواند کاشت دندان را در افراد با سن بالا یا کودکان با شرایط فکی و دندانی ویژه، بدون عارضه جانبی انجام دهد. داشتن سابقه بالا در زمینه ایمپلنت بسیار حائز اهمیت است. کاشت ایمپلنت نیاز به مهارت بالا و تجربه دارد.
  3. تسلط متخصص ایمپلنت در استفاده از تکنولوژی‌های به روز مانند ایمپلنت دیجیتال  دقت و درصد موفقیت ایمپلنت را افزایش می‌دهد.
  4. انجام معاینه تخصصی یکی از مهم‌ترین اقدامات قبل از کاشت دندان می‌باشد. یک دکتر ایمپلنت خوب، بیمار را قبل از ایمپلنت از نظر تراکم استخوان برای پایه‌گذاری ایمپلنت، سلامت لثه، سرطان دهان و ناهنجاری‌های بایت معاینه می‌کند.

انجام معاینه تخصصی قبل از ایمپلنت توسط دکتر خوب ایمپلنت در زعفرانیه

در صورتی که به یک دندان‌پزشک معمولی در تهران مراجعه کنید بدون در نظر گرفتن فاکتورهای تخصصی، ایمپلنت را انجام می‌دهند و توجهی به‌سلامت عمومی دهان و دندان‌های بیمار ندارند.

بهترین مرکز ایمپلنت در تهران

بسیاری از کلینیک‌های دندانپزشکی ایمپلنت دندان و پروتز دندان را انجام می‌دهند ولی کیفیت نهایی و رضایت بیماران اصل مهم کار می‌باشد. بعضی از افرادی که ایمپلنت دندان انجام داده‌اند، از افتادن پروتز دندان یا شل شدن پیچ ایمپلنت‌شان شاکی هستند. در ادامه ملاک‌هایی برای انتخاب بهترین مرکز ایمپلنت در تهران را معرفی می‌کنیم:

پرسنل مشغول در یک دندانپزشکی معتبر، برای وظایف خود آموزش‌ دیده‌اند؛  نحوه برخورد محترمانه و صبورانه پرسنل دندانپزشکی، تجربه خوبی را برای بیماران رقم می‌زند.

محیط یک مرکز ایمپلنت خوب در تهران به گونه‌ای است که فضایی  بدون استرس و با آرامش را برای بیماران فراهم می‌کنند. بسیاری از افراد به دلیل ترس از دندانپزشکی از انجام درمان‌های مهم مانند ایمپلنت صرفه نظر می‌کنند. یک متخصص ایمپلنت حرفه‌ای طرح درمانی کاشت دندان و فضای مطب را به‌گونه‌ای مدیریت می‌کنند که  بیماران با اطمینان خاطر، درمان خود را پشت سر بگذارند.

داشتن تجهیزات کامل دندانپزشکی موجب می‌شود که روند جراحی ایمپلنت بیمار و متخصص ایمپلنت با چالش های کمتری روبرو باشند. استفاده از ایمپلنت دیجیتال، دقت متخصص را افزایش می‌دهد.

بسیاری از افرادی که قصد انجام ایمپلنت را دارند این سوال را مطرح می کنند که آیا ایمپلنت دندان درد دارد یا خیر؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت در مرکز ایمپلنت طلوع دنت از روش ایمپلنت دیجیتال استفاده می‌شود که درد و خونریزی آن نسبت به ایمپلنت سنتی بسیار ناچیز می‌باشد و نیازی به بخیه نیز ندارد. همچنین دوره نقاهت کوتاه‌تری نسبت به سایر روش‌های کاشت دندان دارد.

یک متخصص ایمپلنت با وجدان کاری از برند ایمپلنت خوب و با کیفیت، متناسب با بودجه بیماران استفاده می‌کنند. در صورتی که از برند ایمپلنت خوب استفاده شود و کاشت ایمپلنت با تکنیک مناسب با شرایط فکی بیمار انجام شود، دندان مصنوعی به صورت مادام العمر برای فرد ماندگار خواهد بود.

از جمله برندهای باکیفیت که متخصصان ایمپلنت تهران استفاده می‌کنند، ایمپلنت سوئیسی، آلمانی و آمریکایی است. تنوع برند و قیمت ایمپلنت گستردگی بالایی دارد.

از ویژگی های مرکز ایمپلنت خوب، محیط عاری از استرس و ارامش بخش

کاشت ایمپلنت، جز جراحی‌های حساس دندانپزشکی است؛ زیرا بر عملکرد دندان و زیبایی لبخند تأثیر مستقیم دارد. به همین دلیل اهمیت انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت تهران را دو چندان می‌کند. در نظر داشته باشید که دندان‌پزشکان عمومی نیز در تهران کاشت دندان را انجام می‌دهند؛ اما متخصص ایمپلنت دارای مهارت کافی برای جراحی لثه و قرار دادن پایه ایمپلنت در فک می‌باشد. کوچک‌ترین بی‌احتیاطی در کاشت دندان منجر به آسیب دیدن رشته‌های عصبی، ریشه سایر دندان‌ها و حفره سینوسی می‌شود.

هزینه ایمپلنت در تهران

هزینه ایمپلنت دندان نسبت به سایر درمان‌های دندانپزشکی گران‌تر می‌باشد. بسیاری از کلینیک‌های دندانپزشکی در تهران برای جلب توجه بیماران ایمپلنت ارزان را تبلیغ می‌کنند؛ اما مطلع باشید که هیچ‌گاه نمی‌توان کاشت دندان باکیفیت در تهران را باقیمت پایین انجام داد؛ و در هیچ‌ شرایطی کیفیت ایمپلنت و سلامت خود را فدای قیمت ارزان نکنید.

عواملی گوناگونی در قیمت ایمپلنت مؤثر می‌باشند. ازجمله این عوامل عبارت‌اند از:

  • جنس فیکسچر
  • هزینه لابراتوار
  • دستمزد متخصص پروتز دندانی
  • نوع روکش
  • برند ایمپلنت
  • دستمزد جراح ایمپلنت در تهران

به دلیل بالا بودن هزینه نهایی ایمپلنت، کلینیک طلوع دنت در تهران برای رفاه حال مراجعه‌کنندگان امکان ایمپلنت اقساطی در تهران را فراهم کرده است، تا افراد بدون داشتن دغدغه مالی بتوانند کاشت دندان را در تهران انجام دهند.

برای اطلاع بیشتر از قیمت ایمپلنت و شرایط پرداخت هزینه ایمپلنت با مرکز ایمپلنت طلوع دنت تماس بگیرید.

بسیاری از افرادی که قصد انجام ایمپلنت را دارند می‌پرسند آیا بیمه هزینه ایمپلنت را پرداخت می‌کند یا خیر؟ در جواب این عزیزان باید گفت برخی از شرکت‌های بیمه امکان پرداخت هزینه ایمپلنت با بیمه را فراهم کرده‌اند و بیماران باید در این خصوص از بیمه طرف قرارداد خود اطلاعات لازم را دریافت کنند.

 توصیه پایانی در مورد کاشت دندان در تهران:

توصیه اکید ما این است که برای کاشت دندان در تهران حتما به یک متخصص ایمپلنت با سابقه درخشان مراجعه کنید. عدم افتادن ایمپلنت به میزان زیادی به کیفیت ایمپلنت  و روش جراحی کاشت دندان بستگی دارد. اما در نظر داشته باشید رعایت مراقبت های بعد از ایمپلنت به ماند گاری ایمپلنت کمک شایانی می‌کند.

کلینیک ایمپلنت طلوع دنت ارائه دهنده خدمات کاشت دندان و ایملنت در شهر تهران، منطقه زعفرانیه می‌باشد. در این مرکز ایمپلنت از به‌روزترین تکنولوژی‌های دندان‌پزشکی و  بهترین تجهیزات  کاشت ایمپلنت، برای یک درمان موفقیت‌امیز استفاده می‌شود. برای رزرو نوبت معاینه می‌توانید با  شماره مطب تماس بگیرید .

صفحات مرتبط:

ایمپلنت دندان با بیمه در تهران

ایمپلنت دندان با بیمه در تهران

ایمپلنت دندان با بیمه در تهران تحت پوشش بیمه های مختلف به دو دسته بیمه پایه و بیمه تکمیلی تقسیم می‌ شود. بیمه‌ های پایه، مانند بیمه تامین اجتماعی، معمولاً…
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

null
موبایل:
null
تلفن:
null
اینستاگرام:
null
آدرس:
تهران، زعفرانیه
null
ساعات کاری:
ساعات اداری: ساعات 15 الی 20
فهرست