ایمپلنت دیجیتال تهران، زعفرانیه | قیمت + مزایا

ایمپلنت دیجیتال، در تهران جدیدترین نوع کاشت دندان است که با استفاده از تکنولوژی دیجیتال انجام می شود و زمان کاشت هر واحد ایمپلنت به حداقل زمان می رسد و این فرآیند درمانی بدون درد و با کمترین خونریزی انجام می شود.

ایمپلنت دیجیتال تهران

 طراحی ایمپلنت دیجیتال در تهران توسط متخصص ایمپلنت انجام می‌شود، یکی از بهترین روش‌های جایگذاری دندان از دست رفته می باشد که با کمترین خطای ممکن، می‌توان یک دندان طبیعی با طول عمر طولانی داشت.

اگر برای پرکردن جای خالی دندان‌های خود به دنبال یک روش سریع، طبیعی، با کمترین درد و خونریزی هستید کاشت دندان به روش دیجیتال را به شما توصیه می‌کنیم.

طبق آمار و تحقیقات انجام شده رضایت زیباجویان از کاشت دندان به روش دیجیتال بیشتر از روش‌های دیگر کاشت دندان است. در سیستم تصویربرداری و کاشت دندان به روش دیجیتال مشکلات و خطاهای احتمالی به حداقل می‌رسد. در این مقاله دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت تهران با شماست تا بیشتر در مورد مزایای ایمپلنت دیجیتال در تهران صحبت کند، با ما همراه باشید.

قیمت ایمپلنت دیجیتال در تهران چقدر است؟

قیمت ایمپلنت دیجیتال دندان در تهران متفاوت است و به عوامل مختلفی مانند تعداد دندان‌هایی که باید جایگزین شوند، میزان خدمات دندانپزشکی موردنیاز، نوع ایمپلنت دیجیتال دندان و برندی ایمپلنتی که انتخاب می کنید و تجربه و مهارت متخصص ایمپلنت بستگی دارد. ما در مرکزتخصصی کاشت ایمپلنت، طلوع دنت با استفاده از بهترین برند های کره ای و سوئیسی و در قالب پرداخت های آسان و اقتصادی، ارائه خدمات با کیفیت درمانی را برای شما عزیزان به ارمغان می آوریم.

قیمت کاشت ایمپلنت اقساطی در تهران

نوع برند ایمپلنت هزینه جراحی  هزینه روکش
کره‌ای برند اسنو
به همراه روکش
8.000.000 تومان 8.500.000 تومان
 سوئیسیIRES
به همراه روکش
10.000.000 تومان 8.900.000 تومان

قیمت های فوق در قالب کاشت ایمپلنت سنتی است و در صورت استفاده از ایمپلنت دیجیتال، هزینه ساخت گاید جراحی جداگانه محاسبه می گردد
پیوند استخوان از ۵ الی ۱۰ میلیون

پیوند سینوس باز از ۱۰ الی ۱۵ میلیون
پیوند سینوس بسته از 4 الی ۶ میلیون
ایمپلنت دیجیتال بر اساس تعداد پایه
پیوند بافت نرم از ۵ الی ۸ میلیون

 در این مرکز دندانپزشکی کاشت ایمپلنت به صورت سنتی و یا دیجیتال و استفاده از تکنیک دیجیتال ودستگاه های روز در این حوزه انجام میشود و امکان پرداخت اقساطی هزینه ها با استفاده از چک صیادی معتبر فراهم می باشد. شما بیمار عزیز با مراجعه حضوری و معاینه توسط متخصص کاشت ایمپلنت می توانید بهترین طرح درمان را بسته به شرایط دندانی خود در یافت نموده .

ایمپلنت اقساطی با چک صیادی در تهران

برای مشاوره خدمات ایمپلنت دیجیتال در تهران کلیک کنید

.

ایمپلنت دیجیتال دندان چیست؟

اکثر افراد بعد از کشیدن دندان از ظاهر لبخند خود راضی نیستند که بهترین جایگزین برای دندان از دست رفته ایمپلنت دیجیتال دندان می‌باشد که در این روش کاشت دندان، درد و خونریزی و جراحی نسبت به کاشت دندان سنتی کمتر است.

کاشت دندان دیجیتال یک فناوری جدید در علم دندانپزشکی است که با استفاده از اسکنرهای بروز محل قرار گیری پیچ ایمپلنت را مشخص می کند و بدون خطا به بهترین نحو کاشت دندان انجام می شود. تمامی مراحل درمانی این نوع ایمپلنت در یک جلسه شکل می گیرد و بیمار می تواند با یک پروتز موقت در همان جلسه اول صاحب دندان شود.

به طور کلی دندانپزشکی دیجیتال به معنای استفاده از فناوری های دیجیتال برای بهبود و سرعت بخشیدن به فرآیندهای درمانی در حوزه دندانپزشکی است. کلیه خدمات ایمپلنت دیجیتال در تهران با استفاده از آخرین تکنولوژی بروز در کلینیک تخصصی دکتر احسان بیرنگ در تهران ارائه می شود.

 

فناوری های مورد استفاده در ایمپلنت دیجیتال

یکی از خدمات دندان‌پزشکی دیجیتال در طلوع دنت، طراحی دیجیتال دندان در تهران است. در مراکز طراحی لبخند دیجیتالی فناوری‌های گوناگونی استفاده می‌شود. در بعضی از دندانپزشکی‌ها تنها تعدادی از فنّاوری‌های طراحی لبخند دیجیتال استفاده می‌شود؛ و در تعدادی از دندان‌پزشکی‌های دیجیتالی در تهران، بیش از 70% از مراحل درمان به‌ وسیله دستگاه‌ها و افزارهای پیشرفته طراحی لبخند دیجیتال انجام می‌شود.

حال به معرفی برخی تکنولوژی‌های مورد استفاده در طراحی دیجیتال دندان می‌پردازیم:

 • عکس‌برداری دیجیتالی:

با استفاده از یک دستگاه مخصوص عکس دیجیتالی از تمامی اجزای دهان و دندان‌ها گرفته می‌شود.

 • دوربین داخل دهانی:

یک دوربین ویژه به همراه یک چراغ که به آن متصل است، از داخل دهان عکس و فیلم تهیه می‌کند. به کمک دوربین داخل دهان اطلاعات کاملی در مورد وضعیت سلامت دندان‌ها و لثه جمع‌آوری می‌شود.

 • مدل سازی سه بعدی ایمپلنت:

به کمک وسکتاپ تشخیص و مدل سازی دیجیتال، بهترین مدل درمانی را شبیه‌سازی می‌کنند و بر اساس آن طرح درمانی را برنامه‌ریزی می‌کنند.

 •  نرم‌افزار طراحی ایمپلنت‌های دندان:

امکان مدل‌سازی ایمپلنت و طراحی گایدهای جراحی را فراهم می کند.

نرم افزار زراحی ایمپلنت دیجیتال ازجمله فناوری های طراحی دیجیتال دندان

ایمپلنت دیجیتال چگونه انجام می‌شود؟

ایمپلنت دیجیتال یک روش نوین برای جایگزینی دندان ازدست‌رفته است. طراحی دیجیتال دندان به کمک فناوری‌های پیشرفته دندانپزشکی دیجیتال، در تهران نیز انجام می‌شود. کاشت دندان دیجیتالی کمترین جراحت و خونریزی را نسبت به سایر روش‌های کاشت دندان دارد. دقت و تجربه متخصص ایمپلنت بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

 

اساس ایمپلنت‌های دیجیتالی و ایمپلنت سنتی مانند هم می‌باشد. در هر دو روش پایه درون فک کار گذاشته می‌شود و سپس تاج دندان که روی پایه نصب می‌شود. تفاوت اصلی ایمپلنت دیجیتالی و ایمپلنت سنتی در شیوه کاشت دندان مصنوعی می‌باشد.

استفاده از تکنولوژی های جدید در کاشت دیجیتالی دندان در تهران

حال به بررسی مراحل ایمپلنت دیجیتال می‌پردازیم:

در مرحله اول یک اسکن سه‌بعدی از فک و دهان گرفته می‌شود. به کمک سیتی اسکن فک (CBCT) اطلاعات دقیقی در مورد استخوان فک وضعیت دندان‌ها و لثه مشخص می‌شود.

سپس به کمک اسکن دهانی، قالب دقیقی از بافت نرم دهان و دندان‌ها تهیه می‌شود. در این مرحله سرجیکال گاید که محل کاشت لمینت را تعیین می‌کند، طراحی می‌شود. پس از تهیه عکس‌ها و اسکن‌های لازم با تزریق بی‌حسی کاشت دندان آغاز می‌شود. متخصص ایمپلنت راهنمای طراحی روی فک قرار می‌دهد و در محل دقیق ایمپلنت یک شکاف کوچک در لثه ایجاد می‌کند. پس‌ از آن جای پایه ایمپلنت در فک را سوراخ می‌کنند. حدود 2 الی 3 ماه زمان لازم است تا استخوان فک به پایه ایمپلنت جوش بخورد. پس از آن‌که پایه ایمپلنت در استخوان فک تثبیت شد تاج دندان که در لابراتوار دندانپزشکی ساخته شده است، روی آن نصب می‌شود.

در روش ایمپلنت فوری پس از کاشت پایه ایمپلنت یک روکش موقت روی آن نصب می‌شود. درصورتی‌که به یک دندانپزشکی دیجیتال در تهران مراجعه کنید، با استفاده از تکنولوژی کد کم، روکش موقت نیز در همان روز ساخته می‌شود؛ و تاج دندان موقتی را برای فرد کار می‌گذارند.

در مرکز ایمپلنت طلوع دنت زعفرانیه تمامی تجهیزات طراحی دیجیتال دندان  و فناوری‌های ایمپلنت دیجیتال مانند مدل‌سازی دیجیتال، راهنمای جراحی ، طراحی پرینت سه‌بعدی روکش‌های موقت و ساخت روکش دائمی، تحت نظر دکتر بیرنگ متخصص ایملنت تهران استفاده می‌گردد.

تفاوت ایمپلنت دیجیتال با کاشت ایمپلنت به روش سنتی چیست؟

فرق ایمپلنت معمولی و ایمپلنت دیجیتال در نحوه کاشت دندان در استخوان فک می باشد. به همین دلیل ایمپلنت دیجیتال و معمولی در بسیاری از جهات با یکدیگر متفاوت باشند. امروزه طراحی دیجیتال دندان به کمک متخصصان ایمپلنت آمده است تا روند کاشت ایمپلنت را هم برای دندان‌پزشک و هم برای بیمار ساده تر کند.

 

تفاوت های ایمپلنت دیجیتال و ایمپلنت معمولی عبارت اند از:

 1. در ایمپلنت دیجیتالی نیازی به بخیه زدن نیست، اما در ایمپلنت معمولی لثه بخیه می‌شود و تا چند ساعت بعد از جراحی احتمال خونریزی از محل جراحت وجود دارد
 2. کاشت ایمپلنت به روش دیجیتالی در همه مراحل از طراحی طراحی دیجیتال دندان تا کاشت پایه در یک جلسه انجام می‌شود. در صورتی که در ایمپلنت معمولی، کاشت ایمپلنت در چند جلسه به انجام می‌شود.
 3. در روش ایمپلنت دیجیتال محل پایه ایمپلنت به صورت دقیق سوراخ می شود و احتمال آسیب به بافت اطراف در حد صفر می‌باشد؛ اما در ایمپلنت معمولی به دلیل خطای انسانی احتمال آسیب رساندن به بافت اطراف وجود دارد.
 4. در طراحی دیجیتال دندان با استفاده از تکنولوژی‌های دقیق، آنالیز فک، دندان و لثه انجام می‌شود. به همین دلیل دقت کاشت ایمپلنت دیجیتالی بسیار بالا است. موفقیت ایمپلنت دیجیتال نسبت به ایمپلنت معمولی بیشتر است.
 5. در مراحل کاشت ایمپلنت دیجیتال فرد درد کمتری نسبت به ایمپلنت سنتی تحمل می ‌کند.
 6. با کاشت دندان دیجیتال بلافاصله می توانید امور روزانه خود را انجام دهید.
 7. ایمپلنت معمولی نسبت به ایمپلنت دیجیتالی دوره نقاهت طولانی‌تری دارد.

یکی از تفاوت های ایمپلنت دیجیتال و سنتی بدون نیاز به بخیه بودن ایمپلنت دیجیتال است

مزایای ایمپلنت دیجیتال چیست؟

دندانپزشکی دیجیتال به کمک فناوری های پیشرو باعث پیشرفت سریع مراحل کاشت دندان می شود. یکی از مزیت‌های اصلی و برتر ایمپلنت دیجیتال این است که پس از کاشت پایه ایمپلنت با استفاده از تکنولوژی کد-کم ساخت روکش موقت در همان جلسه امکان پذیر می باشد. مانند روش ایمپلنت فوری، روکش موقت در همان جلسه نصب می شود و فرد دیگر حدود 4 ماه بدون دندان نخواهد بود.

کاشت دندان به روش دیجیتال نسبت به روش سنتی برترها و مزایای زیادی دارد. مزایای ایمپلنت دیجیتال دندان عبارتند از:

 • حذف استرس براي بيمار
 • حداقل رساندن درد و خونريزي
 • حداقل  تورم و کبودي بعد ازجراحی
 • عدم برش لثه و حذف بخيه
 • ترميم سريع تر و تسريع در روند جوش خوردن کاشت دندان دیجیتال
 • کاهش مدت زمان عمل جراحی
 • تحليل کمتر استخوان و بافت هاي نرم اطراف آن
 • کاهش دفعات مراجعه بيمار به مطب متخصص ایمپلنت
 • افزايش دقت و زيبايي کار نهايي

دقت بالای ایمپلنت دیجیتال از جمله مزایای ایمپلمت دیجیتال است

عوارض ایمپلنت دیجیتال

از جمله دغدغه‌های افرادی که قصد ایمپلنت دیجیتالی در تهران را دارند این است که آیا ایمپلنت دیجیتال عوارضی دارد یا خیر؟ در جواب این دوستان باید گفت انجام ایمپلنت دیجیتال در صورتی که تمامی مراحل به دستیانجام شوند، هیچ‌گونه عارضه و خطری به همراه نخواهد داشت.

دقت متخصص ایمپلنت در طراحی دقیق مراحل ایمپلنت دیجیتال و مهارت او در نحوه کاشت دندان باعث می‌شود ایمپلنت دیجیتال بدون کمترین عارضه و خطری انجام شود.

پس از کاشت ایمپلنت تا حدود یک هفته عوارضی مانند التهاب لثه و کمی درد در برخی افراد ممکن است پیش آید که کاملاً طبیعی بوده و به مرور زمان بهبود می‌یابد. برای کاشت ایمپلنت دیجیتال هیچ‌گونه عارضه بلند مدتی گزارش نشده است.

عوارض ایمپلنت دیجیتال

ایمپلنت دیجیتال چه قدر زمان می‌برد؟

مدت زمان لازم برای کاشت دندان به روش دیجیتال از کمتر از یک ساعت زمان می‌برد. مدت جراحی ایملنت دیجیتال نسبت به ایمپلنت سنتی کمتر است. تعداد ایمپلنت، شرایط فکی و شرایط عمومی بیمار درمدت زمان ایمپلنت دیجیتال تأثیراست.

حدود 4 الی 6 ماه برای جوش خوردن پایه ایمپلنت در استخوان فک زمان لازم است. پس از فیکس شدن پایه ایمپلنت در استخوان فک، تاج دندان دائمی روی دندان نصب می‌شود.

ایمپلنت دیجیتال برای چه کسانی مناسب می باشد؟

افرادی که شرایط عمومی ایمپلنت معمولی را دارند، برای ایمپلنت دیجیتال نیز مناسب هستند. کاشت دندان به روش دیجیتال نیاز به معاینات دقیق و جامعی دارد.همه افراد می توانند با تشخیص متخصص ایمپلنت،از طراحی دیجیتال دندان استفاده کنند. افرادی که به بیماری دیابت مبتلا هستند، نیز می توانند ایمپلنت دیجیتال انجام دهند. در حالت کلی ایمپلنت دیجیتال برای افراد با شرایط زیر مناسب می باشد:

 • افرادی که باید سریع روکش موقت نصب کنند.
 • کسانی  که از جراحی ایمپلنت و درد آن فراری هستند.
 • بیمارانی که استخوان فک محدودی دارند و نیاز به پیوند استخوان دارند.

سخن پایانی

فرادی که از ظاهر دندان های خود راضی نیستند و به دبال یک راه سریع و بدون درد برای زیباسازی لبخند خود در تهران هستند، با طراحی لبخند دیجیتال در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت، زیبا ترین لبخند را به دست  اورند.

ایملنت دیجیتال از جمله روش‌های نوین کاشت دندان است که به کمک فناوری‌های دندانپزشکی دیجیتال در تهران برای شما فراهم شده است. متخصص ایمپلنت با کمک طراحی دیجیتال دندان با کمترین جراحت، درد و خونریزی یک دندان مادام العمر برای شما خواهد کاشت. ایمپلنت دیجیتال دوره نقاهت طولانی ندارد و فرد با گذاشتن رو کش موقت در همان روز می توان به روتین عادی زندگی خود ادامه دهد.

اگر به دنبال یک دندانپزشکی دیجیتال در تهران هستید که با کیفیت بالایی و بدون عارضه جانبی ایمپلنت دیجیتال انجام دهد، میتوانید به مرکز ایمپلنت طلوع دنت در زعفرانیه تهران مراجعه کنید. برای رزرو یک نوبت مشاوره لبخند دیجیتالی در تهران با شماره 09101372820 تماس بگیرید.

صفحات مرتبط:

ایمپلنت دندان با بیمه در تهران

ایمپلنت دندان با بیمه در تهران

ایمپلنت دندان با بیمه در تهران تحت پوشش بیمه های مختلف به دو دسته بیمه پایه و بیمه تکمیلی تقسیم می‌ شود. بیمه‌ های پایه، مانند بیمه تامین اجتماعی، معمولاً…
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

null
موبایل:
null
تلفن:
null
اینستاگرام:
null
آدرس:
تهران، زعفرانیه
null
ساعات کاری:
ساعات اداری: ساعات 15 الی 20
فهرست