قیمت ایمپلنت در تهران

قیمت ایمپلنت در تهران

قیمت و هزینه ایمپلنت در تهران از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی است که قصد انجام کاشت دندان در تهران را دارند قیمت ایمپلنت دندان در سال‌های اخیر با توجه به افزایش نرخ تورم و عوامل دیگری که بر هزینه کاشت دندان اثر می‌گذارد افزایش یافته است.

ایمپلنت‌های دندانی با توجه به کشور و شرکت سازنده آن‌ها نرخ قیمتی متفاوتی دارد. در این مقاله دکتر احسان بیرنگ پریودنتیست و متخصص ایمپلنت در تهران اطلاعاتی در مورد قیمت کاشت دندان در تهران و راهکارهایی مانند ایمپلنت اقساطی در تهران را برای مدیریت هزینه ایمپلنت دندان ارائه می‌دهند.

برای مشاوره و استعلام قیمت ایمپلنت در تهران تماس بگیرید

کاشت ایمپلنت دندان به ‌منظور جایگزینی دندان مصنوعی به‌جای دندان اصلی ازدست‌رفته است. به همین منظور متخصص ایمپلنت، پایه ایمپلنت را که حکم ریشه دندان را دارد، در طی جراحی لثه و استخوان فک فیکسچر ایمپلنت را درون استخوان فک و در زیر لثه قرار می‌دهد. پس از جوش خوردن پایه ایمپلنت متخصص پروتزهای دندانی روکش دائمی دندان که در لابراتوار ساخته می‌شود را بر روی پایه ایمپلنت قرار می‌دهد.

اگر کاشت دندان را به‌صورت ایمپلنت فوری در تهران انجام دهید در همان روز پس از کاشت پایه روکش موقتی را بر روی پایه ایمپلنت می‌گذارند و دیگر نیاز به گذراندن دوره بی‌دندانی نخواهد بود.

تعرفه کاشت ایمپلنت در تهران

تعیین قیمت ایمپلنت در سال جدید به دلیل افزایش قیمت اجزای ایمپلنت نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. هزینه نهایی که هر فرد برای کاشت دندان باید پرداخت کند تابع شرایط دندانی و دهانی بیمار است. قیمت هر واحد ایمپلنت با توجه به برند آن تعرفه مشخصی دارد. آنچه که موجب اختلاف قیمت می‌شود طرح درمانی مختلف افراد با یکدیگر است.

اگر ساکن تهران هستید می‌توانید به مطب دکتر احسان بیرنگ مراجعه کنید تا با بررسی کامل شرایط دندانی و دهانی شما حدود هزینه کاشت دندان را برای شما مشخص کنند. همچنین می‌توانید برای استعلام قیمت انواع برندهای ایمپلنت با کلینیک طلوع دنت تماس بگیرید.

عوامل مؤثر برهزینه ایمپلنت دندان

مهم‌ترین عامل موفقیت کاشت دندان علم به‌روز و تجربه دندانپزشک متخصص ایمپلنت می‌باشد. برای کاشت ایمپلنت متخصص ایمپلنت به سه تخصص جراحی فک، جراحی لثه وپروتز دندان مسلط است. کاملا واضح است که هزینه کاشت دندان نزد یک دندانپزشک عمومی با یک متخصص ایمپلنت با یک‌دیگر متفاوت است.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت ایمپلنت

حال به سایر عوامل تعیین کننده قیمت ایمپلنت می‌پردازیم:

تعداد ایمپلنت مورد نیاز برای کاشتن

بسته به تعداد دندانی که قرار است کاشته شود، تعداد پایه ایمپلنت مشخص می شود هرچه تعداد ایمپلنت بیشتر باشد، هزینه نهایی نیز افزایش می‌یابد. به طور مثال ایمپلنت تک دندان، یک پایه با یک پروتز دندان نیاز دارد؛ اما برای تمامی دندان‌های یک فک می‌توان 4 الی 8 پایه ایمپلنت استفاده کرد.

تعداد ایمپلنت مورد نیاز بستگی به شرایط دندانی و فکی بیمار دارد. برای مثال کاشت دندان در  یک فک  به روش های all on4 و all on 6،all on x صورت می‌گیرد.

برند ایمپلنت و کشور سازنده آن

ایمپلنت از چند قطعه تشکیل شده است، هر کشور سعی در طراحی خاصی برای قطعات ایمپلنت خود دارد. شرکت های سازنده ایمپلنت، برای بهبود کیفیت ایمپلنت از تکنولوژی های منحصر به فردی استفاده میکنند. همین  امر موجب اختلاف قیمت برند های مختلف ایمپلنت می‌شود.

امروزه کشورهای سراسر جهان ایمپلنت‌هایی باکیفیت‌های گوناگونی می‌سازند که قیمت خرید هر ایمپلنت از برندهای گوناگون متفاوت است که همین امر یکی از عوامل بسیار مهم و تاثیر گذار در قیمت نهایی ایمپلنت می‌باشد. در مرکز طلوع دنت از بهترین برندهای ایمپلنت سویسی، آمریکایی و کره ایی استفاده می شود که از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

روش کاشت ایمپلنت

برای کاشت دندان در تهران به سه روش ایمپلنت فوری و ایمپلنت دیجیتالی و ایمپلنت معمولی این کار را انجام دهید. البته انتحاب شیوه کاشت دندان با توجه به وضعیت دهان و دندان‌ها بر عهده متخصص ایمپلنت است. در ایمپلنت دیجیتال به دلیل استفاده از تکنولوژی‌های بروز و وسایل جراحی تخصصی به طور غیرمستقیم باعث افزایش قیمت کاشت دندان می‌شود.

روکش ایمپلنت

تاج دندان دائمی که روی پایه ایمپلنت قرار می‌گیرد از عوامل مؤثر در قیمت ایمپلنت دندان می‌باشد. روکش ایمپلنت به دو نوع پیچی و چسبی وجود دارد. تاج ایمپلنت در سه نوع ایمکس، زیرکونیا و PFM ساخته می شود که هزینه هرکدام متفاوت می‌باشد.

درمان‌های جانبی برای کاشت ایمپلنت

هنگامی‌که فردی برای کاشت دندان به بهترین متخصص ایمپلنت در تهران مراجعه می‌کند، متخصص کاشت دندان وضعیت استخوان فک را از نظر طول و عرض، تراکم استخوان، وضعیت سلامت لثه و دندان‌های مجاور به‌صورت تخصصی معاینه می‌کند. در صورتی که نیاز باشد هر یک از درمان‌های جانبی که در ادامه معرفی می‌کنیم را قبل از کاشت دندان انجام می‌دهند:

  • کشیدن دندان: برای پر کردن جای خالی دندان افتاده  ریشه ان را به طور کامل از زیر خط لثه خارج می‌کنند.
  • پیوند استخوان: یکی از عواملی که به شدت در موفقیت کاشت دندان اهمیت دارد، میزان تراکم استخوان فک است. اگر استخوان فک تراکم لازم را نداشته باشد، پریودنتیست پیوند استخوان انجام می‌دهد که هزینه آن از کاشت ایمپلنت جدا می‌باشد.
  • درمان بیماری‌های پریودنتال: اگر فرد دچار بیماری‌های لثه ایی باشد قبل از کاشت دندان ابتدا به طور کامل باید درمان شود. پریودنتیست با جراحی و پیوند لثه اقدام به درمان آن می‌کند که  هزینه آن مجزا از قیمت ایمپلنت برای فرد محاسبه می‌شود.

فاکتور موثر بر قیمت کاشت دندان در تهران

قیمت انواع خدمات ایمپلنت دندان در تهران

هر کدام از خدمات و شیوه کاشت دندان با توجه به فرایند و مراحل درمان هزینه متفاوتی دارند. حال به بررسی قیمت خدمات گوناگون ایملنت می‌پردازیم:

قیمت ایمپلنت دیجیتال

کاشت دندان به روش دیجیتالی مستلزم تجهیزات و تکنولوژی ویژه‌ای می‌باشد. متخصص ایمپلنت باید در کاشت دندان دیجیتالی مهارت و تجربه بالایی برخوردار باشد. ایمپلنت دیجیتال نسبت به ایمپلنت معمولی تعرفه بالاتری دارد. ایمپلنت دیجیتال بالاترین دقت و کمترین جراحت انجام می‌شود و دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد.

قیمت ایمپلنت فوری در تهران

کاشت دندان یک‌روزه در تهران نیز با استفاده از فنّاوری‌های ایمپلنت دیجیتال انجام می‌شود و در همان روز پس از کاشت پایه ایمپلنت، روکش موقت بر روی پایه ایمپلنت نصب می‌شود. قیمت ایمپلنت فوری در تهران و سایر شهرها به دلیل روش کاشت از هزینه بالایی برخوردار است.

ایمپلنت دندان جلو

دندانهای جلو به دلیل اهمیتی که در زیبایی چهره دارند در صورتی که بیمار شرایط آن را داشته باشد به روش ایمپلنت فوری کاشته می‌شود. اگر بیمار ایمپلنت فوری دندان جلو انجام دهد نسبت به روش سنتی  قیمت آن افزایش خواهد داشت.

قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین

برای ایمپلنت کامل فک بالا و پایین باید شرایط استخوان فک لثه دندانهای خود فرد و روش کاشت به روش all on x بررسی شود. با طرح ‌ریزی روند دندان درمان قیمت آن نیز مشخص می‌شود. برای تخمین حدود قیمت کامل ایمپلنت دهان فرد باید توسط متخصص ایمپلنت معاینه شود.

ایمپلنت تک دندان

قیمت ایمپلنت تک دندان نسبت به سایر ایمپلنت‌ها هزینه مناسب‌تری دارد. دندان‌پزشک ایمپلنت پس از معاینه دندان فرد قیمت ایمپلنت تک دندان و نمایش جانبی را مشخص می‌کند.

قیمت انواع خدمات ایمپلنت در تهران

ایمپلنت دندان اقساطی

پرداخت هزینه ایمپلنت به صورت اقساطی در برخی از دندانپزشکی‌های زیبایی تهران ارائه می‌شود. ایمپلنت اقساطی در تهران این امکان را برای شما مراجعه‌کنندگان فراهم می‌آورد که در طی زمان مشخصی و در اقساط قابل پرداخت هزینه کاشت دندان را پرداخت نمایند. در این صورت تمامی افراد بدون داشتن دغدغه مالی می‌توانند مرغوب ترین برند ایمپلنت توسط بهترین دکتر ایمپلنت درتهران انجام دهند و تا سالیان سال بدون انکه دچار عفونت لثه یا افتادن ایمپلنت شوند، از دندان کاشته شده استفاده کنند.

در کلینیک طلوع دنت کاشت دندان در تهران با روزترین تکنولوژی طراحی دیجیتال دندان و با مرغوب‌ترین برندهی ایمپلنت که ماندگاری بالایی دارند انجام می‌شود. دکتر احسان بیرنگ برای رفاه حال مراجعه کنندگان خود تمامی خدمات کاشت دندان را به صورت اقساطی ارائه می‌دهند.

برای مشاوره ایمپلنت اقساطی در تهران کلیک کنید.

آیا هزینه ایمپلنت تحت پوشش بیمه است؟

به دلیل بالا بودن هزینه قیمت ایمپلنت بسیاری از افرادی که قصد کاشت دندان دارند سؤال می‌پرسند: آیا بیمه هزینه ایمپلنت را پرداخت می‌کند؟

اغلب بیمه‌ تأمین اجتماعی هزینه ایمپلنت را پرداخت نمی‌کنند، هر چند که کاشت دندان یک درمان ضروری است؛ اما برخی دیگر از شرکت‌های بیمه بخشی از هزینه ایمپلنت را پرداخت می‌کنند. در خصوص پرداخت هزینه ایمپلنت توسط  بیمه، هر فرد باید با شرکت بیمه طرف قرارداد خود مراجعه کنید.

ایمپلنت ارزان قیمت

برخی از افراد پس از دیدن قیمت ایمپلنت‌های دندان به دنبال ایمپلنت ارزان‌تری هستند. به این دوستان باید یا آور شد که قیمت برندهای ایمپلنت معتبر دندان تعرفه مشخصی دارد، ارزان بودن قیمت ایمپلنت در یک مرکز نشان دهنده عدم کیفیت کاشت دندان در ان دندانپزشکی می‌باشد.

هدف از درمان ایمپلنت،کاشت دندان مادالعمر برای فرد است. کیفیت ایمپلنت، ماندگاری روکش دندان و تخصص متخصص ایمپلنت برای کاشت دندان سبب شده است که ایمپلنت دندان یکی از گران‌ترین و پرهزینه‌ترین درمان‌های دندانپزشکی می‌باشد. سهل انگاری در انتخاب بهترین متخصص ایملنت تهران و برند ایمپلنت به بهانه ایمپلنت ارزان قیمت، عوارضی همچون پس زردن ایمپلنت و عفونت ایمپلنت و… در پی خواهد داشت.

قیمت خدمات کاشت ایمپلنت در تهران

تعرفه کاشت ایملنت در تهران و سایر شهر ها یکسان می باشد انچه تفاوت قیمت ایملنت برای افراد مختلف می شود تعداد دندان، برند ایمپلنت ، دستمزد دندان متخصص ایمپلنت، جنس روکش و.. است.

در کلینک طلوع دنت تمامی خدمات ایملنت مانند ایملنت دیجیتالی و ایمپلنت فوری ارائه میشود. اگر می خواهید درکاشت دندان در تهران انجام دهید، می‌توانید برای تخمین حدود قیمت ایملنت دندانهایتان به کلینیک طلوع دنت در زعفرانیه مراجعه کنید و از مشاوره تخصصی کاشت ایمپلنت بهره‌مند شوید. برای رزرو نوبت معاینه حضوری با شماره 02126355429 تماس حاصل فرمایید.

صفحات مرتبط:

ایمپلنت دندان با بیمه در تهران

ایمپلنت دندان با بیمه در تهران

ایمپلنت دندان با بیمه در تهران تحت پوشش بیمه های مختلف به دو دسته بیمه پایه و بیمه تکمیلی تقسیم می‌ شود. بیمه‌ های پایه، مانند بیمه تامین اجتماعی، معمولاً…
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

null
موبایل:
null
تلفن:
null
اینستاگرام:
null
آدرس:
تهران، زعفرانیه
null
ساعات کاری:
ساعات اداری: ساعات 15 الی 20
فهرست